کافه کارافرینی اتم

_

سلام و درود به همه کارآفرینان و علاقه‌مندان به استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا. کافه کار افرینی اتم با مدیریت دکتر فرهاد عمیق، با شعار “معماری ایده بر مدار تجربه” در حوزه شتاب دهی به کسب و کارهای نوپا و شناخت فرصت‌های سرمایه‌گذاری فعالیت می کند.

در دنیای امروز، استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا به دلیل ایده‌های نوآورانه و خلاقانه‌ی خود، به سرعت به عنوان یکی از مهمترین عوامل توسعه اقتصادی و اجتماعی شناخته شده‌اند. با این حال، شروع یک کسب‌وکار نوپا ممکن است به دلیل نوآوری بالا و تجربه کم، همواره به موفقیت نسبی نرسد.

در کافه کار افرینی اتم، ما به دنبال ایجاد فرصت‌های مناسب جهت شتابدهی به کسب‌وکارهای نوپا هستیم. ما با بهره‌گیری از تجربه‌ی خود، به شما کمک می‌کنیم تا بهترین استراتژی‌های بازاریابی، فناوری و مالی را برای کسب موفقیت در زمینه کسب‌وکار خود پیاده‌سازی کنید.

همچنین، در کافه کار افرینی اتم، فرصتی برای دورهمی و شبکه‌سازی با سایر کارآفرینان و استارتاپ‌های دیگر نیز وجود دارد. این دورهمی‌ها مکانی مناسب برای معرفی کسب‌وکار شما به دیگران و تبادل اطلاعات و تجارب است.

اگر به دنبال شتابدهی به کسب‌وکار خود و شناخت فرصت‌های سرمایه‌گذاری هستید، به کافه کار افرینی اتم سر بزنید و با دیدن نمونه‌کارهای موفق،

در نهایت، با شعار “معماری ایده بر مدار تجربه”، در کافه کار افرینی اتم دکتر فرهاد عمیق، به شما این اطمینان را می‌دهد که همواره سعی خواهیم کرد که بهترین و جدیدترین روش‌ها و متدهای روز دنیا را برای پیشرفت و رشد کسب و کارهای شما ارائه دهیم .

راهنمای تماس و همکاری

با بیش از یک دهه تجربه در مشاوره، تولید انواع محصولات رسانه ای و ارائه خدمات پشتیبانی فنی امکان استفاده از استودیو کروماکی، استودیو وایت روم، بلک باکس و استودیو صدابرداری برای تولید و اجرای بهترین پروژهها فراهم شده است.

اطلاعات تماس
  • شماره تلفن: 3101-058  |  09155891800
  • آدرس: بجنورد خیابان حسینی معصوم، مجتمع اوج، مجموعه فرهنگی هنری عمیق
تعرفه رزرو

داشتن یک محیط استودیویی مناسب با امکانات حرفه ای همواره یکی از دغدغه های مهم فیلم سازان و تولید کنندکان محتوای تصویری بوده است.

قرارداد

برای دریافت قرارداد همکاری با ما تماس بگیرید.