به اطلاع هنرمندان و اهالی محترم استان خراسان شمالی و شهر فرهنگ دوست بجنورد می‌رسانیم، طی روزهای گذشته و همزمان با افتتاحیه نمایشگاه عکس‌های منتخب جشنواره ملی عکس نگاه عمیق، جشنواره «گوشی عکاس من» برگزار گردید (از تاریخ ۲۱/مرداد/۹۵ به مدت ده روز). این جشنواره با هدف فرهنگ‌سازی در استفاده صحیح  و مناسب از تکنولوژی‌های جدید و تعمیق نگاه معنوی جوانان در ایجاد آثار خلاقانه با تلفن همراه، برگزار گردید.

امروز طی نشست مرحله دوم هیئت داوران جشنواره «گوشی عکاس من»، با توجه به زمان محدود برای این جشنواره، از ۴۰۸ شرکت کننده و در مجموع ۱۶۲۵ آثار رسیده به دبیرخانه، ۵۰ عکس برتر انتخاب گردید و به یاری خداوند، فردا (۲ شهریور ماه)، در محل نگارخانه موسسه تجلی فرآيند عمیق واقع در:

خراسان شمالی، بجنورد، خیابان آزادی (حنایی)، نبش تقاطع حسینی معصوم، پروژه تجاری مسکونی ۱۷۶ واحدی اوج

به نمایش گذاشته خواهد شد. عزیزان شرکت کننده در این جشنواره، و همچنین علاقه‌مندان و هنردوستان اهالی خراسان شمالی و بجنورد،  می‌توانید از «نمایشگاه ملی عکس نگاه عمیق» و همچنین آثار برگزیده جشنواره «گوشی عکاس من»، هر روز از ساعت ۱۷ الی ۲۲ تا پایان هفته کاملا رایگان بازدید به عمل آورید.

4 دیدگاه

  • ممنون از اطلاع رسانی
    مردم بجنورد از این چنین رویدادها استقبال میکنند فقط اگر اندکی نهادهای دولتی در اطلاع رسانی همکاری کنند و مردم باخبر شوند عالی میشود.

    • از دلگرمی شما سپاسگزاریم. تمام تلاشمون رو می‌کنیم که گام موثری برای فرهنگ و هنر استانمون برداریم. به حمایت شما عزیزان نیاز داریم 🙂

  • با سلام امروز از طریق اینستاگرام متوجه نگارخانه تو بجنورد شدم
    تعجب کردم و الان خیلی خوشحالم که هستن افرادی که اینچنین فضاهایی رو ایجاد کنن و خیلی سپاسگزارم که به هنر اهمیت میدید

    • از شما سپاسگزاریم. قصد داریم این فضاها رو گسترش بدیم. تلاشمون رو می‌کنیم که گام موثری برای فرهنگ و هنر استانمون برداریم. با حمایت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *